O nas

LISAP MILANO POLSKA

Firma Lisapro Poland sp. z o.o jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem włoskiej marki Lisap Milano na terenie Polski. Od lat prowadzimy ścisłą współpracę i wprowadzamy na rynek najnowsze, wysokiej jakości produkty do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Sieć naszych partnerów oraz przedstawicieli handlowych zapewnia stałą dystrybucję profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

LISAP MILANO ITALY

Holding założony w 1952 roku jest obecnie jedną z najważniejszych firm działających w sektorze profesjonalnych produktów fryzjerskich. Jest to firma zrodzona z pasji rodziny Carlo Locatelli do piękna i koloru, rozwijana krok po kroku w jedną z najlepiej zorganizowanych firm w branży. Od początku innowacyjność jest podstawą polityki firmy, a rozwój zaawansowanych procesów produkcyjnych pozwala na ekspansję na cały świat. W 2014 roku Lisap Milano otrzymała certyfikat UNI EN ISO 14001:2004 podkreślający stosowanie wysokich standardów jakości w całym procesie produkcji. Posiada jedne z najlepszych na świecie laboratoriów, które plasują ją w czołówce nowoczesnych technologii. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i opatrzone certyfikatem Uniwersytetu w Pawii, jednego z najbardziej uznanych w Europie. Tradycja w połączeniu ze współczesnością przekładają się na styl kobiety pięknej, zadbanej awangardowej.

LUDZIE

DZIAŁ HANDLOWY
Anna Ścibisz

mazowieckie
607 304 187
anna.scibisz@lisapro.pl

Anita Stasiak

pomorskie, kujawsko-pomorskie
783 504 734
anita.stasiak@lisapro.pl

Sylwia Przybylak

mazowieckie, łódzkie
603 790 592
sylwia.przybylak@lisapro.pl

Małgorzata Wiśniewska

opolskie, śląskie
607 848 598
malgorzata.wisniewska@lisapro.pl

Łukasz Kowanda

zachodniopomorskie, pomorskie
724 605 019
lukasz.kowanda@lisapro.pl

Dawid Wyrozumialski

wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
665 013 518
dawid.wyrozumialski@lisapro.pl

Jacek Wiśniewski

śląskie
607 346 462
jacek.wisniewski@lisapro.pl

Marcin Przedcieczyński

663 482 723
marcin.przedcieczynski@lisapro.pl

Marek Pereta

lubelskie
602 225 292
marek.pereta@lisapro.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

 

Emilia Jegier

667 471 978
biuro@lisapro.pl

 

DZIAŁ SZKOLEŃ
Magdalena Grek

609 41 00 47
magdalena.grek@lisapro.pl

DZIAŁ PR & MARKETING
Agata Szpakowska

 

 

 

502 151 657
agata.szpakowska@lisapro.pl

Jakub Pietrzak

606 463 737
jakub.pietrzak@lisapro.pl

MAGAZYN
Maciej Witkowski

607 627 537
lisapro@lisapro.pl

Jacek Rosa

607 627 537
lisapro@lisapro.pl

ZARZĄD Lisapro Poland sp. z o.o.
Michał Smagała
Jarosław Stępień