Techniki fryzjerskie

AMBITNE BLONDY


Szkolenie „Ambitne Blondy” pozwala dogłębnie zapoznać się z zasadami rozjaśniania włosów i możliwościami ich tonowania. Prezentowane będą praktyczne techniki uzyskiwania wszelkich odcieni blondu w łatwy i bezpieczny sposób.
Rozjaśnianie włosów to wysoce techniczna usługa, do której należy podejść metodycznie daje większy komfort pracy i zwiększa pewność siebie.
Uczestnicy będą pracować przez cały dzień w sesjach teoretycznych i praktycznych, mających na celu analizę wszelkich problemów, które mogą pojawiać się podczas procesu rozjaśniania i tonowania włosów.

CEL:
Dzień szkoleniowy przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Posiadających podstawową wiedzę z zakresu kolorymetrii oraz zdolności manualne w pracy technicznej.

CENA SZKOLENIA:
449 zł netto/osoba

MASTER COLOR PRO


Szkolenie stworzone dla usystematyzowania i uporządkowania wiedzy dotyczącej koloryzacji włosów, naturalnych melanin, właściwości włosa oraz procesów jakie zachodzą podczas zabiegów chemicznych.

Kolorymetria, utlenianie, repigmentacja, pigmenty…nie będą miały przed Tobą tajemnic. Wyklarowanie przebiegu koloryzacji, świadome planowanie kolejnego kroku działania, pozwolą na komfort pracy i spektakularne efekty.

Cel:
Szkolenie całodniowe, stworzone dla początkujących kolorystów, oraz Fryzjerów z doświadczeniem szukających usystematyzowania wiedzy.

CENA SZKOLENIA:
449 zł netto/osoba

4D COLOR


Dzień szkoleniowy poświęcony innowacyjnej technice koloryzacji, stworzonej przez włoskich stylistów Lisap.
Technika 4D pozwala na : farbowanie, pokrycie siwych włosów, rozjaśnienie oraz tonowanie podczas jedej koloryzacji.
Dzięki niej stworzysz idealne i nieporównywalne rezultaty koloryztyczne w wymiarze 4D. Praktyczna i szybka do wykonania zarówno przez profezjonalistów jak i asystentów.

Cel:
Szkolenie całodniowe, głównie sesja praktyczna poprzedzona krótką teorią. Przeznaczona dla osób na każdym stopniu zaawansowania chcących poszerzyć swoje portfolio o nowe efekty.

CENA SZKOLENIA:
449 zł netto/osoba

KERAPLANT


Dzień z Trychologiem w Twoim salonie? Wspaniała okazja do wyróżnienia się na tle innych, oraz możliwość zyskania większego zaufania pośród Klientek!
Zaproś nas, a zrobimy wszystko aby ten dzień pozwolił poczuć się wyjątkowo Twoim Klientom i Klientkom.
Jednodniowe spotkanie z doświadczonym trychologiem, poświęcone linii Keraplant. Diagnoza skóry głowy, badanie kamerką, rytuały i zabiegi kojące oraz  masaż skóry głowy, to tylko niektóre elementy czemu poświęcimy czas.

Cel:
Dla salonów dbających nie tylko o kolor i formę, ale także o zdrowie włosów i skóry głowy Klientek, chcących poszerzyć swoją ofertę o zabiegi trychologiczne.

CENA SZKOLENIA:
549 zł netto/osoba