Trenerzy

TRENERZY


Magdalena Grek

Magdalena Grek

Ekspert - Edukator

Pełna energii i nowych pomysłów. Kolorysta z zamiłowania. Od kilku lat związana z marką jako edukator. Miłośniczka kreatywnych koloryzacji oraz pracy z folią. Uwielbia ciężkie przypadki i wyzwania kolorystyczne. Szefuje w swoim salonie w Grodzisku Wielkopolskim

Adamina Rucińska

Adamina Rucińska

Trycholog - Edukator

Trycholog z wykształceniem medycznym specjalizująca się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry głowy i włosów m.in. łupież, łojotokowe zapalenia skóry głowy, łuszczyca, grzybica skóry głowy oraz nadmierne wypadanie włosów.
Dla Adaminy trychologia jest pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach.

“Praca w Klinice Dr. Machnica, w której jestem zatrudniona pozwala mi wykorzystywać opracowane procedury zabiegowe i pielęgnacyjne dla pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi. W klinice jestem również odpowiedzialna za  przeprowadzanie  szkoleń na różnych poziomach z zakresu trychologii diagnostycznej, pielęgnacyjnej i zabiegowej.”

PATRYCJA MARCINIAK

PATRYCJA MARCINIAK

Edukator - Mistrz Fryzjerstwa

Instruktorka nauki zawodu. Świetnie czuje się w niemal każdej dziedzinie fryzjerstwa. Jej konikiem jest jednak koloryzacja i finezyjne upięcia. Perfekcyjna w każdym calu, potrafi wydobyć piękno z każdego rodzaju włosów. Chętnie podejmuje nowe wyzwania oraz stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności podczas wielu szkoleń. Jest zawsze uśmiechnięta, zaraża wszystkich pozytywną energią. W pracowni stwarza przyjazna atmosferę, aby mógł czuć się wyjątkowo.