Trenerzy

TRENERZY


Justyna Zięba

Justyna Zięba

Edukator

W branży fryzjerskiej od 23 lat. Właścicielka salonu fryzjersko-kosmetycznego w Grudziądzu. Swoją wiedzę szlifowała w zagranicznych akademiach Saco, Mahogany, Ramiro Mata, Vidal Sassoon.
Od 7 lat zgłębia również tajniki trychologii. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do piękna.

Gabriela Gaweł

Gabriela Gaweł

Edukator

Gabriela to typowa zajawkowiczka, a fryzjerstwo to jej najdłuższa i najbardziej intensywna przygoda. Pasjonują ją kreatywne techniki koloryzacji, uwielbia rozjaśnianie z zachowaniem zdrowej kondycji włosa. Według Gabi – dobry produkt i właściwe jego zastosowanie to gwarancja udanej koloryzacji.

Martyna Gajcy-Wyrozumska

Martyna Gajcy-Wyrozumska

Edukator

Zawodowo ukierunkowana na równowagę między pracą z Klientem przy fotelu, zarządzaniem salonem i rozwojem osobistym. Od lat zaangażowana w projekty szkoleniowe dla fryzjerów z całego kraju. W pracy ceni sobie niezależność, twórcze podejście i kontakt z ludźmi. Stale poszukująca nowych technik, rozwiązań i połączeń w koloryzacji, która jest jej ukochaną dziedziną fryzjerstwa.

Adamina Rucińska

Adamina Rucińska

Trycholog - Edukator

Trycholog z wykształceniem medycznym specjalizująca się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry głowy i włosów m.in. łupież, łojotokowe zapalenia skóry głowy, łuszczyca, grzybica skóry głowy oraz nadmierne wypadanie włosów.
Dla Adaminy trychologia jest pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach.

“Praca w Klinice Dr. Machnica, w której jestem zatrudniona pozwala mi wykorzystywać opracowane procedury zabiegowe i pielęgnacyjne dla pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi. W klinice jestem również odpowiedzialna za  przeprowadzanie  szkoleń na różnych poziomach z zakresu trychologii diagnostycznej, pielęgnacyjnej i zabiegowej.”