Warsztaty fryzjerskie

HELLO LISAP


Wprowadzenie do świata LISAP MILANO. Przedstawienie i omówienie produktów oraz porady jak z nimi pracować. Uporządkujemy Twoją wiedzę dotyczącą koloryzacji włosów, naturalnych melanin, właściwości włosa oraz procesów jakie zachodzą podczas zabiegów chemicznych.

MASTER COLOR


Szkolenie dla fryzjerów pracujących na farbach LISAP MILANO, którzy chcą jeszcze pewniej poruszać się w świecie kolorów, by świadomie krok po kroku uzyskać zaplanowany rezultat kolorystyczny.

IDEAL BLOND


Blond to wizytówka salonu, dlatego powinien być idealny! Nauczymy Cię jak otrzymać wymarzony odcień za pomocą różnych produktów oraz zaprezentujemy praktyczne techniki uzyskiwania pożądanych rezultatów.

INSTA COLOR


Chcesz pokazywać swoje efekty pracy z jak najlepszej strony? Świetnie! Zajmiemy się nie tylko kolorem włosów (dekoloryzacja, kolor jednolity, refleksy), ale także zaprezentujemy je w idealnym świetle aparatu.

BASE & COLOR


Nie od dziś wiadomo, że idealna baza to idealny kolor, dlatego pokażemy Tobie jak perfekcyjnie przygotować podkład, tak by koloryzacja, którą zaplanujesz wyszła zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

TRYCHOLOGIA W SALONIE


Zdobądź nową wiedzę w zakresie problemów skóry głowy. Naucz się diagnozować zmiany chorobowe oraz dobierać odpowiednią pielęgnację w celu ich łagodzenia, poznając jednocześnie produkty z linii Keraplant. Rozszerz ofertę swojego salonu w zakresie usług trychologicznych!